Leksykon o skórach

Baner.png

Skóra towarzyszy każdemu człowiekowi w życiu codziennym. Jest to produkt trwały, piękny i naturalny. Nie ma chyba gospodarstwa domowego, w którym nie występował by choć jeden produkt wykonany ze skóry. Najczęściej są to skóry samochodowe, meblowe, (sofy skórzane, fotele skórzane), torebki skórzane, skórzane walizki, portfele wykonane ze skóry, odzież skórzana, (spodnie skórzane, kurtki, kombinezony motocyklowe, skórzane rękawiczki, kozaki, paski), ze skóry wykonane są piłki, siodła. Niemal każdy nosi skórę na co dzień na swoim ciele bądź ma do czynienia ze skóra w swoim otoczeniu. W samolotach, hotelach i poczekalniach często siedzi się na produkcie naturalnym jakim jest skóra. Ze skórą jest związanych wiele znanych nam terminów, które zwykle nie do końca są jasno określone skóry gładkie, skóra licowa, skóry szorstkie, skóry dzikie, skóra nappa, anilina, skóra naturalna, futra itd.

Krokodyl.jpg Pasek skora.jpg Skora auto.jpg Skora bydleca.jpg Strus.jpg Wytlaczanie.jpg Zaba skora.jpg


Ta encyklopedia oferuje państwu dostęp do wielu użytecznych informacji, które nie zawsze są jasne . Omawiane terminy są ilustrowane zdjęciami i fragmentami filmów, aby uczynić zawartą tu wiedzę jak najbardziej dostępną odbiorcy. Mogą Państwo wyświetlić:


W przypadku wyszukania frazy proszę skorzystać z pola w prawym górnym rogu ekranu. Jeśli nie mogą państwo znaleźć jakiegoś hasła, lub mają dodatkowe pytania lub sugestie prosimy o kontakt mailowy. Dane kontaktowe znajdują się w stopce redakcyjnej

Zawartość encyklopedii może być wykorzystywana i kopiowana do celów prywatnych i edukacyjnych. Komercyjne wykorzystanie treści, filmów lub zdjęć wymaga w każdym przypadku, naszej zgody. (info@skora-info.pl)

Filmy powyżej: Rodzaje skór, Skóra - różne gatunki zwierząt, Czyszczenie skóry, Renowacja tapicerki samochodowej, Farbowanie mebli skórzanych, Usuwanie śladów po długopisie
Masz problem ze skórą, zgłoś się do nas! Logo transparent.png https://lederzentrum.pl